Характер отриманих травм у ДТП…

Стало відомо про характер отриманих травм бійцями національної гвардії, які вчора постраждали у дорожньо-транспортній пригоду по вулиці Курчатова, де водійка легкового автомобіля здійснила наїзд на пішоходів, 3 чоловіків (2 чоловіка по 20 років та 1 чоловіка 19 років.). Як повідомляє Запорізький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, на місці події працювали 2 фельдшерські бригади. Один з чоловіків 20 років отримав відкритий перелом кісток правої гомілки, рану верхньої губи. Інший чоловік 20 років отримав закриту травму правого ліктьового суглобу та правої кісті. Чоловік 19 років отримав закриту травму лівого плеча та лівої кісті. Постраждалі госпіталізовані каретами швидкої допомоги у міську лікарню.

В свою чергу, звертаємося до всіх пішоходів. Будьте дуже уважні при переході через проїжджу частину, не варто нехтувати правилами дорожнього руху.

Нагадуємо, що відповідно до внесення змін до ПДР, у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.