ПОСЛУГУ «ЄМАЛЯТКО» ВІДТЕПЕР МОЖНА БУДЕ ОТРИМАТИ І У ПОЛОГОВОМУ ВІДДІЛЕННІ

З  19 лютого 2021 року, крім Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» міської ради, комплексну послугу «єМалятко» можна отримати у пологовому відділенні комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина» за адресою: пр. Будівельників, буд.33.

   Комплексна послуга включає в себе:
— державну реєстрацію народження дитини (свідоцтво про народження дитини);
-реєстрацію дитини в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційний код дитини);
-присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) (для оформлення закордонного паспорта на дитину та ID паспорта при досягненні 14-річного віку);
-призначення державної допомоги при народженні дитини;
-призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

          Заяву для отримання комплексної послуги «єМалятко» можуть подати:
1. Особисто батьки дитини, або один з них у яких народилася дитина (при різних прізвищах – батьки звертаються разом; при однакових прізвищах — один з батьків).
2. У разі не перебування батьків у шлюбі або батьки мають різні прізвища —  письмову згоду одного з батьків.
3. Якщо звертається один із батьків і вони не перебувають у шлюбі або батьки мають різні прізвища- згода одного з батьків має бути нотаріально засвідчена.
Для отримання послуги необхідно мати:
— паспорти батьків/матері дитини (для одинокої матері);
— медичне свідоцтво про народження (форма №103/о) або номер електронного медичного висновку про народження;
— ідентифікаційний номер батьків/матері дитини (для одинокої матері);
— відомості про присвоєння унікального номера запису батькам або одному з них (зазначається на ID карті та закордонному паспорті громадянина України);
— свідоцтво про шлюб (крім одинокої матері);
— номер банківського рахунку у форматі IBAN (для нарахування допомоги при народженні/ допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях ).

Крім того, батьки/мати (для одинокої матері) зможуть подати документи на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини. Додатково, до вищевказаних документів необхідно подати документ про сплату адміністративного збору у розмірі 13,60 грн. Оплату можна здійснити через інтернет банкінг, банківські установи міста та в  Центрі надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» міської ради, за наявності банківської картки, через POS-термінал АТ «Ощадбанк».

   Контактна інформація: Центр надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради, м. Енергодар, проспект Будівельників, 22.,тел.(06139) 6 22 25, 0676419750. 

Джерело: en.gov.ua