В Енергодарській СМСЧ безкоштовно повернули зір вже 45-ти пенсіонерам…

В Енергодарській СМСЧ безкоштовно повернули зір вже 45-ти пенсіонерам, ще 5-х пацієнтів прооперують через місяць. Сьогодні у СМСЧ знову свято! Вдало проведені безкоштовні офтальмологічні операції із заміни кришталиків 4-м пенсіонерам на базі СМСЧ.

У такий спосіб ми продовжили благодійну соціальну програму для незахищених верств населення «ПроЗРІННЯ». І тепер 45 літніх енергодарців отримали можливість знову бачити світ у всіх його барвах. Наступні 5 безкоштовних операцій будуть проведені у березні. Велика вдячність «золотим рукам», хірургу, який виконує всі операції — Андрію Саржевському.

Разом зі мною та колегами з літніми пацієнтами та хірургами після успішно проведених операцій поспілкувались і депутати Енергодарської міськради: Олександр Каблюк, Євген Френзель, Ігор Синицин, Олександр Передерій.

Як відомо, в СМСЧ ми давно безкоштовно повертаємо зір незахищеним верствам населення. У вересні та жовтні 2020 року у СМСЧ пройшли перші операції в рамках благодійної соціальної програми для «ПроЗРІННЯ». Станом на листопад ми прооперували 41-го пацієнта та замінили їм кришталики.

Таке довгоочікуване повернення зору малозабезпеченим літнім жителям міста стало можливим завдяки залученню професійних хірургів-офтальмологів із Запоріжжя та налагодженій співпраці СМСЧ із Запорізьким державним медичним університетом та ректором Юрієм Колесником і, зокрема, кафедрою офтальмології та її завідуючою Наталією Завгородньою. Тепер сучасні офтальмологічні операції проводяться у СМСЧ!

Всі такі операції проходять у хірургічному відділенні №2 лікарні. Воно профілюється безпосередньо на проведенні планових малоінвазивних операцій. Керівник якого — кандидат медичних наук, лікар вищої категорії з понад 25-річним досвідом, професіонал своєї справи Юрій Мартиновський.

Головна наша мета тут — надати максимальний комфорт та якісну медичну послугу кожному пацієнту!

Та головне — щасливі пацієнти, яким повернутий зір і багато з ним нарешті вийшли з темряви та ясно бачать!