Ми значно покращуємо якість життя енергодарців…

Як відомо, з листопада 2020 року у Енергодарській СМСЧ розпочало роботу нове хірургічне відділення №2. Воно профілюється безпосередньо на проведенні планових малоінвазивних операціях.
Тут досвідчені лікарі-хурурги надають висококваліфіковані якісні медичні послуги. Завдяки проведенню таких операцій багато енергодарців отримують якісне лікування безпосередньо в Енергодарі. При цьому, якість цих операцій в СМСЧ проводиться за тими ж сучасними методиками, як у Запоріжжі, Дніпрі, Харкові тощо.
За останній місяць відділення планової хірургії №2 провело 8 малоінвазивних операцій для покращення здоров’я пацієнтів:
Операції пахових зон:
➖пахова грижа — 1;
➖ліпома — 1;
➖геморой — 1;
➖ректоцеле — 1;
➖гідрогеле — 1;
➖епітеліальна кіста куприка — 1;
Травматологічні операції:
➖ закритий перелом зовнішньої гомілки — 1.
🔺Які операції ще можна проводити у відділенні?
✔️органів черевної порожнини;
✔️нижніх кінцівок (судини);
✔️офтальмологічні операції;
✔️ортопедичні операції.
Керівник хірургічного відділення №2 — кандидат медичних наук, лікар вищої категорії з понад 25-річним досвідом, професіонал своєї справи Юрій Мартиновський. Головна медична сестра — з великим 20-річним досвідом у травматології Лілія Пишньова.
Наша найперша задача — покращувати якість життя пацієнтів. Тому ми залучаємо кращих лікарів. Тим самим навчаємо наших фахівців новим технологіям та сучасним методикам. Обмінюємося досвідом!
Окремо підкреслю, що завдяки домовленості СМСЧ з Запорізьким державним медичним університетом до нас, за потреби, приїздять найкращі фахівці для проведення висококласних операцій.