Тактико-спеціальне навчання відбулося на базі Енергодарського міського суду

Більше 60 тактико-спеціальних навчань і тренувань із забезпечення безпеки судових установ було проведено в Службі судової охорони впродовж цього тижня.

Поточний тиждень завершився для співробітників Служби судової охорони масштабними тактико-спеціальними навчаннями та тренуваннями, які пройшли в суботу, 20 лютого, в багатьох областях України.

Масштабне тактико-спеціальне навчання відбулося в Запорізької області. До його проведення на базі Енергодарського міського суду було залучено співробітників одразу двох територіальних управлінь Служби судової охорони – у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Також у навчанні взяли участь працівники підрозділів Нацполіції та рятувальники ДСНС.

В ході навчання, за перебігом якого уважно спостерігав голова Енергодарського міського суду Олександр Бульба, співробітники підрозділів охорони, швидкого реагування та особистої безпеки суддів територіальних управлінь Служби судової охорони у Дніпропетровській і Запорізькій областях продемонстрували порядок дій під час огляду службового автомобіля перед посадкою судді, щодо якого здійснюються заходи державної безпеки, його супроводу та захисту в разі загрози.

Також судові охоронці відпрацювали тактику дій під час масових заходів, що супроводжувалися агресивними діями з боку групи молодиків, витісняли порушників громадського порядку із зали судових засідань тощо.