Поліцейські вилучили гранати, рушницю, пістолети та кулемет…

Дві гвинтівки,  кулемет,  11 пістолетів, 5 гранат та 4 бойові запали до них,  18 артилерійських боєприпасів, 631 набій  вилучили з незаконного обігу працівники територіальних підрозділів поліції області під час  проведення профілактичних заходів.  Відкриті кримінальні провадження. 

Під час проведення заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації,  протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки у період з 3 по 28 лютого співробітники поліції на території Запорізької області виявили та вилучили  2 гвинтівки,  1 кулемет,  11 пістолетів, 1 обріз, 1 саморобну зброю, 1 рушниця, 5 гранат та 4 бойові запали  до них, 631 набій та 18 артилерійських боєприпасів.

Так, 16 лютого працівники сектору кримінальної поліції Василівського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області  біля гаражу по вулиці Придніпровській в місті Енергодар  у місцевого мешканця вилучили обріз від мисливської рушниці та 250 патронів калібру 5.6 мм.

21 лютого біля одного з кафе на території автовокзалу працівники Бердянського районного відділу поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії виявили чоловіка, який при собі зберігав предмет, схожий на пістолет.

Виявилося, що це місцевий житель 1966 року народження. Під час обшуку в нього вилучили пістолет з написом «Beretta» та 6 патронів калібру 9мм до нього.

Вилучене направлено на проведення експертизи до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Всього з початку року запорізькими поліцейськими відкриті 72 кримінальні провадження за незаконне поводження зі зброєю. 30 особам повідомлено про підозру у скоєнні злочину.