В ЕНЕРГОДАРІ ВІДЗНАЧИЛИ 207-У РІЧНИЦЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

9 березня, з нагоди 207-ї річниці від дня народження великого українського митця Тараса Шевченка, на площі перед МПК «Сучасник» відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника українському поету. У заході взяли участь виконувач обов’язків міського голови Володимир Тимошенко, депутати міської ради Євген Панов та Марина Випирайло, а також військовослужбовці в/ч №3033 Національної Гвардії України.

Тарас Шевченко — видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. З його творчістю пов’язані кращі традиції української літератури. Поезія Шевченка стала духовною основою формування української нації, а сам Великий Кобзар — символом України і джерелом національної свідомості.

Упродовж тижня у закладах освіти і культури міста проходять заходи, присвячені пам’ятній даті. В художньому виставковому залі оформлено тематичний стенд, присвячений творчості поета. Для учнів шкіл протягом тижня проводитимуться тематичні виховні години, вікторини, флешмоби, відео-презентації та конкурси малюнків. У бібліотеках міста працюють книжкові виставки творів Кобзаря.