У ВИКОНКОМІ ОБГОВОРИЛИ СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

10 березня у виконавчому комітеті відбулося перше в цьому році засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету у новому складі.
  У ході засідання було обговорено стан реалізації проєктів-переможців  Громадського бюджету за 2020 рік. Присутні заслухали інформацію представників структурних підрозділів та комунальних підприємств, відповідальних за реалізацію проєктів.
Нагадаємо, у 2019 році переможцями Громадського бюджету стали 4 великих (вартістю до 1 млн грн) і 33 малих (до 200 000 грн) проєкти. Загальна вартість проєктів – 9,9 млн грн. Серед них – створення зон для розвитку та відпочинку дітей у закладах освіти, заходи з благоустрою та озеленення, будівництво дитячих та спортивних майданчиків, встановлення систем сортування сміття, читальня під відкритим небом, створення умов для занять спортом тощо. З повним переліком проєктів можна ознайомитись на сайті міської ради у розділі «Громадський бюджет»  та на ІТ-платформі «Громадський проєкт».
Члени ради обговорили організаційні питання та пропозиції до етапів впровадження Громадського бюджету у поточному році, а також заслухали пропозиції для внесення змін до Положення про громадський бюджет.