В СМСЧ ми повернули зір 50 енергодарцям в рамках проекту «ПроЗРІННЯ»

Вчора, 10 березня, на базі хірургічного відділення №2 Енергодарської СМСЧ ми провели операції із заміни кришталиків останнім 5-тьом пенсіонерам із соціального проекту «ПроЗРІННЯ». Тож тепер 50 людей абсолютно безкоштовно повернули свій зір завдяки нашій плідній співпраці. Фактично вони знову отримали шанс на повноцінне життя!

Нагадаю, місяць тому ми прооперували 4-х літніх пацієнтів. За 2020-й рік нам вдалося прооперувати 41 енергодарського пенсіонера. Після років незрячості вони знову бачать, вони нарешті вийшли з темряви, чітко бачать своїх близьких та все навкруги. Багато з них називає це чудом. Я ж впевнений — всі ми добре зробили свою роботу!

Дякую благодійній соціальній програмі для незахищених верств населення «ПроЗРІННЯ». Та особливо людині, яка активно допомагає із самого початку — куратору проекту «Ти не один» Уляні Коробчук за таку благородну справу.

Велика подяка за роботу і її якісні результати та повернення зору літнім енергодарцям: «Золотим рукам», професійному хірургу-офтальмологу із ЗДМУ, який виконує всі операції — Андрію Саржевському. Запорізькому державному медичному університету та його ректору Юрію Колеснику за налагоджену плідну співпрацю з Енергодарською СМСЧ. Завідуючому кафедрою офтальмології ЗДМУ Наталії Завгородній.

Дуже радію, що на базі Енергодарської СМСЧ ми проводимо такі якісні операції та повертаємо зір людям! Вірю, що такий соціально-важливий та корисний проект продовжиться і надалі! Дякую професійним лікарям, дякую волонтерам та всім, хто допомагає!