В Енергодарі презентували проєкт «Поліцейський офіцер громади»

12 березня в Енергодарі відбулася презентація проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади».

Участь у заході взяли заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Павло Карабута, міський голова Дмитро Орлов, начальник відділу поліції №1 Василівського районного управління Роман Попов, заступник генерального директора Запорізької АЕС з фізичного захисту та режиму Олександр Присмицький, правоохоронці області та міста.
Заступник начальника обласного управління поліції розповів про завдання та цілі проєкту, який є одним з етапів реформи Національної поліції.
«Проєкт стартував в Україні у 2019 році. Він передбачає тісну взаємодію поліцейського з територіальною громадою, орієнтацію на її потреби, швидке реагування на заяви громадян, покращення комунікації між органами влади, поліцією та мешканцями. Головне завдання поліцейського офіцера — підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на підпорядкованій території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Громада повинна створити умови для роботи офіцера: забезпечити службовим приміщенням, офісною технікою, доступом до Інтернету, службовим транспортом. Він доступний для населення, знає мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми», — розповів Павло Іванович.
На сьогодні до участі в проєкті долучилися 20 ОТГ Запорізької області, де несуть службу 30 офіцерів.
На завершення зустрічі міський голова наголосив на важливості спільної роботи в напрямку охорони правопорядку та безпеки мешканців міста, підтримки правоохоронних органів та створення належних умов для їх роботи.