Поліція розшукала зниклого хлопчика.

19 березня близько 2 години до чергової частини відділу поліції №1 Василівського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області з заявою про зникнення сина звернулась місцева мешканка 1985 року народження.
Співробітники слідчо-оперативної групи спільно з поліцейськими ювенальної превенції зібрали інформацію про всіх знайомих хлопця, опитали знайомих, та приблизно о 5 годині ранку розшукали зниклого в одному з приватних будинків міста Енергодар, за місцем проживання бабусі.
Правопорушень відносно розшуканого скроєно не було. Старшим інспектором ювенальної превенції з малолітнім та його батьками проведено профілактичну бесіду.
Наразі вирішується питання про притягнення матері 12-річного школяра до адміністративної відповідальності за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Напередодні весняних канікул поліцейські звертаються до батьків з проханням приділити більше часу дітям, цікавитися їх проблемами, знати коло друзів, з якими вони проводять вільний час. Про факти зникнення і невідомого місця знаходження неповнолітніх, батьки повинні негайно повідомляти до поліції на спецлінію «102».