КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПРОДОВЖЕНО ДО 30 КВІТНЯ

22 березня відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19.
Присутні заслухали звітну інформацію керівників медичних закладів щодо поточної епідеміологічної ситуації у місті. Останнім часом відзначено зростання рівня захворюваності на коронавірус. За дві тижні виявлено 79 нових випадків хвороби, 7 осіб госпіталізовано до СМСЧ. На сьогодні продовжує лікування 131 особа.
З сьогоднішнього дня в Енергодарі стартує другий етап вакцинації від коронавірусу. Він передбачає щеплення осіб з категорій ризику: медичних працівників, персонал закладів охорони здоров’я, що надають стаціонарну допомогу хворим, працівники соціальної сфери, а також люди віком від 80 років. Щеплення вакциною Oxford/AstraZeneca організовано на базі ЦПМСД. На даний час провакциновано 40 енергодарців.
Представники Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС доповіли про роботу містоутворюючих підприємств в умовах карантину та виконання протиепідемічних заходів. На сьогодні хворіють на COVID 18 працівників ЗАЕС. Серед працівників ТЕС осіб з підтвердженим діагнозом немає.
Відповідно до Постанови КМУ, карантин в Україні продовжено до 30 квітня поточного року. Для запобігання поширенню хвороби в Енергодарі продовжують діяти обмежувальні заходи, затверджені раніше.
На період карантину, серед іншого, заборонено:
— перебування в громадських будинках та громадському транспорті без захисних масок;
— проведення масових заходів за участю більше 1 особи на 4 м2 площі або наповненістю залів понад 50% місць у залі;
 — здійснення перевезень пасажирів у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння;
— робота розважальних закладів з організацією дозвілля;
— робота закладів громадського харчування після 24.00 та до 07.00;
— відвідування закладів освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває більше 50% учнів та персоналу;
— проведення в закладах освіти масових заходів за присутності глядачів.
Повний перелік обмежень можна переглянути тут.
У зв’язку з продовженням карантинних заходів на розгляд виконавчого комітету найближчим часом буде винесено питання про  виділення коштів з резервного фонду бюджету на придбання захисних масок для персоналу комунальних підприємств та бюджетних установ міста.