ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ У ПОДВІР’ЯХ ЗАКЛИКАЮТЬ НАДАТИ ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА ПРАВО КОРИСТУВАННЯ

Одне з питань, порушене під час регулярних робочих нарад міського голови з комунальниками, стосувалося проведення інвентаризації тимчасових споруд, розміщених на території міста. Зокрема, мова про металеві гаражі, встановлені у подвір’ях житлових будинків. Такі тимчасові споруди, відповідно до законодавства, у свій час надавалися в користування громадянам із захворюваннями опорно-рухового апарату за індивідуальними зверненнями.
У березні розпорядженням міського голови було створено спеціальну комісію, до складу якої увійшли фахівці міських та комунальних служб. Комісією було проведено інвентаризацію гаражів. Всього на території міста 23 таких споруди, найбільша їх кількість – у четвертому мікрорайоні. За результатами перевірки виявлено власників 16 гаражів, ще 11 – надали  документи, що підтверджують дозвіл на користування.
Власників ще 12 гаражів, які розташовані по місту, просять надати дозвільні документи на них до управління містобудування та архітектури міської ради (каб.410, адмінбудівля міської ради, тел.6-57-43). Слід зазначити, що у разі відсутності власників такі гаражі буде демонтовано як безхазяйну тимчасову споруду.