Онлайн – конкурс «Великодні дзвони».

Відділ культури Енергодарської міської ради та Міський Палац культури «Сучасник» повідомляє про проведення онлайн – конкурсу «Великодні дзвони».
Онлайн-конкурс «Великодні дзвони» присвячений Великодню — етно проект, що відроджує традиції писанкарства та має стати традиційним невід’ємним атрибутом для мешканців міста Енергодар.
Метою онлайн конкурсу є популяризація українських традицій, виховання у мешканців міста поваги до національної культури та історії нашого народу, розвиток творчих здібностей.
Умови участі в онлайн конкурсі «Великодні дзвони»:
— онлайн конкурс проводиться з 19 квітня по 5 травня 2021;
— учасниками онлайн конкурсу можуть бути мешканці міста та району, без обмеження віку;
— а онлайн конкурсі можуть бути представлені як колективні, так і індивідуальні роботи;
— фото, або відео матеріали надсилаються на електронну пошту mpk@en.gov.ua до 1 травня 2021 року;
— визначення переможців: журі визначає переможців відповідно до номінацій та присуджує Гран-при, І, ІІ, ІІІ місця (вікові категорії – діти, дорослі).
— для переможців онлайн конкурсу передбачений призовий фонд.
Кожна світлина або відеоматеріал мають бути підписані та містити інформацію: прізвище, ім’я та по-батькові, вік автора, реєстраційний номер облікової картки платника податків, номер телефону.
Номінації онлайн конкурсу «Великодні дзвони» присвяченого Великодню.
Номінація «Народна писанка»:
До участі у конкурсі «Народна писанка» приймаються світлини або відеоматеріали: писанки, крашанки, дряпанки, крапанки, мальованки, травленки, традиційний розпис натурального яйця, писанка може бути виконана в будь-якій техніці на дерев’яних, гіпсових заготовках або заготовках з іншої сировини та матеріалів до 1 травня 2021 року.
Номінація «Великодня паска»:
До участі у конкурс приймаються світлини або відеоматеріали оригінально оформлені, тематичні традиційні паски до 1 травня 2021 року.
Номінація «Великодня веселка»:
Цей конкурс включає до себе світлини або відеоматеріали великодніх композицій з пасок, писанок та інших предметів, які супроводжують великодні свята (пасхальні рушнички, корзинки тощо). Світлини або відеоматеріали приймаються до 1 травня 2021.
Критерії оцінювання:
— художній рівень,
— технологія виготовлення,
— складність обробки,
— гармонійність композиції.
— оригінальність ідеї.
Підведення підсумків конкурсу — 5 травня 2021 року, нагородження переможців — 6 травня 2021 року.
Контактний телефон: (06139) 6-09-28