Поліцейські попереджають…

Поліцейські Василівського районного управління поліції попереджають, якщо Вам зателефонували чи надіслали sms-повідомлення з проханням повідомити свій пін-код чи активізувати картку? Будьте обачні! У дії схема «Псевдобанківські працівники».
НІКОЛИ І НІКОМУ НЕ ПОВІДОМЛЯЙТЕ НОМЕР БАНКІВСЬКОЇ КАРТКИ, ТЕРМІН ЇЇ ДІЇ, ПІН-КОД АБО CVV-КОД. Пам’ятайте, що співробітники банку не мають права уточнювати особистісні дані у телефонному режимі. Зберігайте спокій, зателефонуйте на офіційну гарячу лінію банку за для уточнення інформації.Серед найпоширеніших схем зловмисників залишаються – покупка товару в Інтернеті, банківські картки та схема «ваш родич у біді».
Кілька порад, як вберегтися від шахраїв:
1. Ретельно перевіряйте інформацію, яку Вам повідомляють.
2. Обов’язково беріть “паузу” у розмові з потенційним шахраєм, якщо він повідомляє про те, що сталося щось погане з вашими рідними.
3. В жодному разі не панікуйте, зверніться до будь-кого з близьких за порадою або просто розкажіть про ситуацію, що сталася, оскільки, дуже часто, шахраї використовують різні психологічні техніки та прийоми для маніпуляції.
4. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомих Вам людей.
5. У жодному разі не перераховуйте грошей на вказані ними рахунки.
6. Повідомляйте поліцію про усі випадки шахрайства.
7. Пам’ятайте, що дармовий сир тільки у мишоловці.