ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Виконавчий комітет Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Енергодарської міської ради;

начальника управління комунальної власності Енергодарської міської ради;

головного спеціаліста сектора комп‘ютерного забезпечення апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету;

головного спеціаліста відділу соціального захисту громадян пільгових категорій управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради;

головного спеціаліста сектора кошторисно-договірної документації проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради;

тимчасово вакантної посади головного спеціаліста управління містобудування та архітектури Енергодарської міської ради;

тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету.

 

УМОВИ КОНКУРСУ:

 

1. У конкурсі на заміщення вакантних посад начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Енергодарської міської ради та начальника управління комунальної власності Енергодарської міської ради можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп’ютерної техніки та інформаційних технологій, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

2. У конкурсі на заміщення вакантних посад головного спеціаліста сектора комп‘ютерного забезпечення апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету, головного спеціаліста відділу соціального захисту громадян пільгових категорій управління праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради, головного спеціаліста сектора кошторисно-договірної документації проектно-технічного відділу управління комунальної власності Енергодарської міської ради, тимчасово вакантних посад головного спеціаліста управління містобудування та архітектури Енергодарської міської ради та провідного спеціаліста загального відділу апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, навичками використання комп’ютерної техніки та інформаційних технологій, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу (паспорта); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють в Енергодарській міській раді і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Термін прийому документів конкурсною комісією — 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в друкованих засобах масової інформації (з 09 квітня по 08 травня 2021 року включно).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород апарату Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету за адресою: м.Енергодар, вул.Курчатова, б.11, каб.№218 або за телефоном 4-04-67.

Прийом документів щовівторка, щосереди та щочетверга з 15-00 до 17-00.

 

 

 

Міський голова          Дмитро Орлов