Увага, конкурс…

УВАГА! В рамках реалізації принципу «Communiti policing», та «Про реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади» з 26.04.2021 по 17.05.2021 розпочинається прийом анкет з метою відбору кандидатів на посаду поліцейських офіцерів громади до Енергодарської міської територіальної громади (8 посад), Василівської територіальної громади (2 посади), Степногірської територіальної громади (1 посада). Громади в свою чергу взяли на себе зобов’язання щодо придбання автомобілів для своїх поліцейських.
Кожен кандидат пройде відповідні етапи відбору, а саме тестування, співбесіда з комісією, до складу якої входять також представники громади та поліграф.
“Поліцейський офіцер громади” – це наступний крок у реформі Національної поліції, направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів. Основна мета проекту – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером.
Зазначається що вони будуть більш самостійними у своїй діяльності, й оскільки стануть повноправними представниками своєї громади (які візьмуть на себе частину фінансової підтримки їхньої роботи), тог й звітуватимуть не тільки перед керівництвом, але й перед самою громадою.