ЕНЕРГОДАРЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОТОКОНКУРСІ «МОЄ МІСТО»

 В Енергодарі стартує конкурс фоторобіт «Це моє місто». Його мета — надання можливості молоді реалізувати свої творчі та професійні здібності у фотографії, мистецтві, журналістиці; розказати свою неперевершену фотоісторію міста; отримати додаткову особисту мотивацію для подальших конструктивних звершень та утвердження патріотизму молодого покоління, проявити креативність, нестандартне мислення.
   Організатором фотоконкурсу є відділ у справах сім’ї та молоді Енергодарської міської ради.
   До участі у конкурсі допускаються особи віком від 14 до 35 років: школярі, абітурієнти, що цікавляться фотосправою, студенти, молоді спеціалісти, фрілансери. Допускаються як молоді професіонали, так і аматори.

   До конкурсу допускаються кольорові та чорно-білі фотографії форматом 20 х 30 см всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за такими тематичними рубриками:
— «Візитівка міста»;
— «Ми різні — ми рівні»;
— «Краєвиди мого міста».

Фотороботи мають відображати реальні життєві ситуації, природню красу міста.
Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, не більше 3 світлин.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу. Робота не має містити монтажу за допомогою будь-яких графічних редакторів та дизайнерських програм. Організатори фотоконкурсу не допускають жодних випадків використання захищених авторським правом матеріалів, так само, як і ліцензованих матеріалів, створених третіми сторонами або таких, що перебувають у власності третіх сторін. До участі допускаються лише оригінальні фотографії. Не допускаються колажі та серії фотографій.

Фотографії у друкованому вигляді мають бути з підписом на лицьовому боці у правому нижньому куті. Підпис повинен включати таку інформацію:
— назва роботи;
— тематична рубрика, рік фотозйомки;
— прізвище, ім’я, по батькові автора;
— вік автора;
— місце проживання та контактний телефон автора.

Надані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються. Надаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори заповнюють заявку на участь (додаток до Положення) та погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне долучення їхніх імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів для популяризації фотоконкурсу.

Оцінюватися фотороботи будуть за трьома критеріями:
— розкриття тематики – до 10 балів;
— художня майстерність – 10 балів;
— оригінальність, креативність – 10 балів.
Максимальна кількість балів – 30 балів.

Фотороботи надаються до відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (каб.№605, №611 адміністративної будівлі виконавчого комітету міської ради). Останній день прийому робіт – до 12.00 31 травня 2021 року.

Контактний телефон: (06139) 65001, 65535, viber 050 237 08 53.

На підставі поданих матеріалів журі відбирає учасників фотоконкурсу, на якому визначатимуться три переможці. Журі залишає за собою право додатково відзначити учасників фотоконкурсу в номінації «Приз глядацьких симпатій». Відбір усієї добірки фото здійснюється на основі ухвалення колегіальної згоди, голосуванням за необхідності, або у спірних моментах. Переможці фотоконкурсу нагороджуються грамотами та подарунками від виконавчого комітету Енергодарської міської ради. Нагородження переможців фотоконкурсу відбудеться напередодні Дня міста, про що буде повідомлено додатково.

Джерело: en.gov.ua