Дуже важливо дбати про історію свого рідного краю…

Дуже важливо дбати про історію свого рідного краю, з розумінням і повагою ставитися до всіх пам’ятників, зокрема до братського кладовища та всіх хто там похований. Хто ціною власного життя подарував нам мирне небо над головою, ми як ніколи розуміємо настільки важливий мир.

Частину внеску людяності та власного прикладу до влаштування братського кладовища щороку роблять вчителі Благовіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, раніше з учнями, але вже другий рік у зв’язку з карантинними обмеженнями власноруч. Вони щороку на чолі з заступником директора з начально-виховної роботи, депутаткою

Благовіщенської сільської ради Звягіною Оленою висаджують квіти, поливають їх з місцевого водосховища. 05.05.2021 працівниці сільської ради (прибиральниці територій Михайличенко Галина та Сташенко Тетяна) вже після 18:00 години прибирали братське кладовище, розуміючи наскільки важливо дбати про місця заховання воїнів Другої світової війни, як людина, як депутат Благовіщенської сільської ради Аліна Колба долучилася також до даної справи, покликавши на допомогу всіх небайдужих, на що відгукнулися подружжя Вітер Марини та Віталія та загальними зусиллями завершили прибирання.