На Запорізькій АЕС пройшли двосторонні тактико-спеціальні навчання

В період з 11-14 травня 2021 року на ВП «Запорізькій АЕС» проводились з особовим складом навчальних варт військової частини 3042 НГУ двосторонні тактико-спеціальні навчання з використанням лазерної системи імітації двостороннього вогневого контакту «Скіф» за темою «Дії особового складу варти при виникненні кризової ситуації на об’єкті, що охороняється».
Метою навчань було відпрацювання впевнених дій особового складу варти під час нападу внутрішніх порушників.
Відомо, що внутрішній порушник має більше можливостей, ніж зовнішній, щоб вибрати найбільш вразливу ціль та найкращий час для здійснення своєї зловмисної дії.
Тому, ціль навчання перевірити готовність особового складу варти військової частини у разі виникнення кризової ситуації на об’єкті, що охороняється, а також відпрацювати та вдосконалити рівень тактичної підготовки особового складу навчальних варт та груп реагування.
Дані навчання дають можливість тренувати особовий склад за різними сценаріями. Завдяки своїм знанням, навченості та вмінням діяти в кризових ситуаціях, гвардійці зможуть зберегти не тільки своє життя, а й життя своїх товаришів.