УЧНІ 1-11 КЛАСІВ З 24 ТРАВНЯ ПЕРЕЙДУТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

19 травня міський голова Дмитро Орлов провів чергову робочу нараду з питань роботи закладів освіти та культури міста.
  Традиційно обговорено епідеміологічний стан серед працівників, учнів та вихованців закладів освіти. На сьогодні на карантин закрито 1 шкільний клас та 3 групи у дитсадках.
  Триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання-2021. В Енергодарі працюватимуть 5 пунктів ЗНО: на базі ЕНВК №1 та №5, ЕЗОШ №2, 4, 7. Перший етап відбудеться 21 травня у місті Запоріжжя, наступні – 25 та 28 травня – в Енергодарі. Всі заходи відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень. Навчальні заклади у повній мірі забезпечені засобами дезінфекції та захисними масками. У дні ЗНО школи міста прийматимуть 680 учнів з прилеглих населених пунктів.
  У проведенні тестування будуть задіяні понад 600 педагогічних працівників практично всіх загальноосвітніх закладів, в тому числі – вчителі початкової ланки. Вже з 24 травня розпочнуться роботи з підготовки приміщень шкіл до проведення ЗНО відповідно до затверджених вимог. У зв’язку з цим, для створення безпечних умов та якісної організації проведення ЗНО,  є нагальна необхідність з 24 травня перевести учнів 1-11 класів всіх шкіл на дистанційне навчання. Освітній процес у такому форматі триватиме недовго — до кінця навчального року, 4 червня.
   Святкові заходи з нагоди останнього дзвоника для учнів 11-х класів відбудуться у школах 2 та 3 червня.
  Триває прийом документів від батьків для вступу дітей до перших класів. На сьогодні вже зареєстровано 378 майбутніх першокласників. Всього прогнозується, що 1 вересня за шкільні парти сядуть 540 першачків.
Паралельно стартувала підготовка до літньої оздоровчої кампанії. У разі поліпшення епідеміологічної ситуації та завершення карантину влітку на базі ЕЗОШ №2, №4 та №7 відкриються пришкільні табори денного перебування для учнів 1-4 класів. На базі ЕНВК №6 планується відкрити спільно з профспілковим комітетом ЗАЕС пришкільний табір відпочинку.
 Заклади культури– бібліотеки, МПК «Сучасник», школи естетичного виховання — працюють із дотриманням карантинних обмежень.
 У відповідь на звернення громадян змінено години роботи Художнього виставкового залу. Відтепер зал прийматиме відвідувачів у неділю, понеділок, вівторок, середу та четвер з 09.00 до 18.00. У п’ятницю та суботу – вихідні дні.