Посли G7 обговорили з керівництвом «Енергоатому» корпоратизацію компанії

Посли G7 зустрілися з керівництвом «Енергоатому» та підкреслили потребу в лібералізованому, конкурентному ринку електроенергії та корпоратизації «Енергоатому» відповідно до принципів ОЕСР.

Про це повідомляється у Twiiter-акаунті представництва послів країн G7.

«Посли G7 зустрілися з керівництвом Енергоатому, щоб обговорити плани з модернізації й глибшої інтеграції енергосистем із рештою Європи; вони підкреслили потребу в лібералізованому, конкурентному ринку електроенергії та корпоратизації Енергоатому відповідно до принципів ОЕСР», — йдеться у повідомленні.

Як зазначає прес-служба «Енергоатому», під час зустрічі т.в.о. президента компанії Петро Котін ознайомив керівників дипломатичних місій з поточною ситуацією на підприємстві.

Особливу увагу було зосереджено на важливій ролі компанії як найбільшого виробника електроенергії в Україні (51%), а також у контексті гарантування економічної та енергетичної безпеки країни.

Зокрема, було відзначено, що наразі компанія досягла суттєвого прогресу в частині диверсифікації постачання ядерного палива на АЕС України і продовжує дотримуватися цього курсу, який повністю відповідає Європейській стратегії енергетичної безпеки», — додали в «Енергоатомі».

Також, зазначають в компанії, сторони обговорили процес корпоратизації компанії, стан безпеки та модернізації українських АЕС, а також перспективні проєкти, що їх наразі реалізовує НАЕК «Енергоатом».

Джерело: epravda.com.ua