У військовій частині 3042 пройшли тактико-спеціальні навчання

У військовій частині 3042 Національної гвардії України, яка забезпечує охорону та безпеку Запорізької АЕС, успішно пройшли тактико-спеціальні навчання, за темою «Дії спеціальної комендатури під час участі в припиненні масових заворушень поблизу (на підступах) об’єкта, що охороняється».

Мета: відпрацювання бойового злагодження підрозділів під час виконання службових (бойових) завдань в різноманітних умовах обстановки та підвищення польового вишколу особового складу.
Завданнями для особового складу було: напрацювання і вдосконалення навичок командирів у керівництві підрозділами; придбання командирами та виховними структурами практики мобілізації особового складу на успішне виконання службових (бойових) завдань; вироблення у військовослужбовців високих моральних, бойових якостей, психологічної стійкості, ініціативи та самостійності; дослідження способів дій підрозділів та ефективного використання сил на бойовій службі, а також методів роботи командирів, штабів і служб у керівництві військами.
В умовах штучно створеного масового заворушення тактико-спеціальні навчання загартовують у військовослужбовців психологічну стійкість, увагу, пильність та винахідливість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *