Наталія Власова в Енергодарі…

Сьогодні відвідали місто Енергодар з метою здійснення перевірки роботи нашого структурного підрозділу, якого, на жаль, скоро розформують і приєднають чи то до культури, а може до освіти, або ще до когось з одним спеціалістом в штаті, який має відповідати за сім’ю, молодь і спорт одночасно!!! Сумно!!!
Адже це місто знають в Україні не лише через Запорізьку АЕС, а також завдяки таким видатним енергодарівцям як Манзуля Володимир Романович, який виховав не одного майстра спорту України міжнародного класу з боксу та заслуженого майстра спорту України, завдяки таким спортсменам як Валерій і Володимир Сидоренки (Володимир — бронзовий призер Олімпійських ігор), як наша чотириразова чемпіонка світу з веслування на байдарках і каное Людмили Бабак і багато інших! Задаюсь питанням ЧОМУ?
Невже місто Енергодар має менший бюджет аніж інші міста області і так економить кошти на фахівцях, які опікуються молоддю та спортсменами? Нажаль, сьогодні ми не змогли зустрітися з міським головою Енергодарськоі міськоі ради так як він перебуває на лікарняному тому і відповіді на моє питання не змогли отримати, але я вірю, що Дмитрій Орлов прислухається до наших рекомендацій наданих в акті перевірки і знайде можливість зберегти структуру та спеціалістів як з молодіжної роботи так і з фізкультурно-спортивноі!

One thought on “Наталія Власова в Енергодарі…

  • 20.06.2021 в 08:57
    Permalink

    Это кто?
    Какое структурное подразделение?
    Что это за информация? Что можно понять?

Обсуждение закрыто.