ЕНЕРГОДАРЦІВ ЗАКЛИКАЮТЬ УТРИМАТИСЯ ВІД КУПАННЯ НА МІСЬКОМУ ПЛЯЖІ

За інформацією Кам’янсько-Дніпровського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Запорізькій області, у ході проведення моніторингових досліджень якості води відкритого водоймища Каховського водосховища на пляжі «Сонячний» в Енергодарі виявлені відхилення від гігієнічних нормативів.

Згідно з результатом санітарно-мікробіологічного дослідження, проведених ВП «Енергодарський міжміськрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України», встановлено, що якість води відкритого водоймища не відповідає гігієнічним нормативам за мікробіологічними показниками. Індекс лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП), КУО в 1 дм3 складає більше 110000 (N не більше 5000 в 1 дм3).

Зазначена ситуація є неблагонадійною у санітарно-епідемічному відношенні та може негативно вплинути на здоров’я людей та сприяє виникненню інфекційних захворювань серед населення.

З метою запобігання виникненню інфекційних захворювань серед жителів міста енергодарців закликають тимчасово утриматися від купання на міському пляжі «Сонячний» до покращення санітарно-гігієнічних показників води.

Джерело: en.gov.ua