Веломарафон «100 EnVelo» — свято спорту в Енергодарі вдалось

03 липня в Енергодарі вперше відбулась масштабна спортивна подія — Mountain bike веломарафон «100 EnVelo». Організатором проведення веломарафону були адміністрація та профспілковий комітет ВП ЗАЕС, за ініціативи організації молоді станції, а також міська влада Енергодара.

172 учасника з 32 міст 11 областей України змагались в умінні володіння вело-байком щоб визначити, хто ж з них найспритніший, найшвидший та найвитриваліший. І це стало непересічною яскравою подією у спортивному житті Запорізької АЕС та Енергодара.

Привітали учасників зі стартом веломарафону та побажали їм цікавих і безпечних перегонів т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитро Вербицький, представники профспілкового комітету і організації молоді ВП ЗАЕС, виконувач обов’язків міського голови Іван Самойдюк.

Учасникам веломарафону належало подолати дистанцію у 108 км, яка була прокладена мальовничими краєвидами, зокрема і через територію проммайданчика Запорізької АЕС. Старт відбувся біля арки ВП ЗАЕС, а фініш — у парку Перемоги.

Перемогу в абсолютному заліку серед чоловіків отримав працівник служби контролю металу Запорізької АЕС Олексій Кожадєй. Серед жінок перемогла Юлія Руднік-Гриньків — представниця команди PAEC team.

Переможцями стали: в категорії «чоловіки 18-29» — Владислав Поповка (м. Кривий Ріг); в категорії «чоловіки 30-39» — Максим Сапай (м. Южноукраїнськ); в категорії «чоловіки 40-49» — Альберт Єренков (м. Дніпро); в категорії «чоловіки 50-59» — Едуард Кіценко (м. Шебекіно). Третє місце в цій категорії — у працівника ЦТАВ ВП ЗАЕС Олексія Тищенка. Переможець в категорії «чоловіки 60-69» — Микола Сучок (м. Южноукраїнськ).

Серед жінок від 18 до 35 років перемогла Ірина Шевченко (м. Мелітополь), а в категорії «36+» — Юлія Добровольська з Харкова.

Призери отримали цінні подарунки від партнерів, а всі учасники — корисні сувеніри та пам’ятні медалі фінішерів і, звичайно, море позитивних емоцій та важливий спортивний досвід. Отже, до зустрічі наступного року на Mountain bike веломарафоні «100 EnVelo»!