Про кошти Депутатського фонду…

Шановні енергодарці, хочу розповісти про кошти Депутатського фонду, які спрямовуються на невідкладну матеріальну допомогу містянам, що потребують лікування. Весь фонд складає 5 мільйонів гривень, та майже третину цих коштів – 1,5 мільйони – на початку року ми спрямували на допомогу тим енергодарцям, які звернулися із заявами ще восени 2020 року, але так і не отримали коштів. Після цього сума фонду на кожного депутата склала 100 тисяч гривень.

Цих коштів мені вистачило, щоб максимально допомогти 12-ти жителям нашого міста, які дуже цього потребували. Всього витрачено 97 120 грн. Звернень було більше, тому я змушена була просити про допомогу своїх колег по фракції. І жителі нашого округу отримували відшкодування з депутатського фонду за поданнями депутатів інших округів, зокрема Євгена Френзеля та Олександра Передерія. Також за нашого сприяння енергодарці зверталися до депутата обласної ради від партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» Сергія Васильовича Джугана – і були почуті.

Досі ще жодній людині, яка потребувала допомоги, не було відмовлено. На даний час у Депутатському фонді залишилося 500 тисяч гривень. Прошу колег, у яких кошти не витрачені, проявляти ініціативу і допомагати жителям не лише своїх, а й за можливості інших округів.

Оскільки на сьогодні ресурси майже вичерпані, наша фракція підтримує додаткове виділення коштів для Депутатського фонду невідкладної допомоги Закликаю голову та депутатів міської ради підтримати таку ініціативу, адже ми повинні пам’ятати про відповідальність перед кожним мешканцем Енергодара.

Також хочу повідомити, що кожної останньої середи місяця я проводжу особисті прийоми громадян в офісі партії ОПЗЖ за адресою: просп. Будівельників, 46. Звертайтеся з питаннями, які вам турбують. Про переноси часу прийму повідомлятиму заздалегідь.

Катерина Тітова депутат ЕМР