Поліцейськими було виявлено факт продажу слабоалкогольних напоїв неповнолітнім.

Наразі тривають превентивні заходи «Безпечне літо». Одним із пріоритетних напрямків роботи залишається безпека дітей під час літнього відпочинку. У зв’язку з цим поліцейським інспектором ювенальної превенції Василівського РУП ГУНП в Запорізькій області провели рейд по торгівельним закладам міста Енергодар.

В ході рейду, поліцейським було виявлено факт продажу слабоалкогольного напою неповнолітньому. А саме, 10 червня 2021 року, у 21:00 продавчиня, 1960 року народження, перебуваючи на своєму робочому, в одному з магазинів розташованому по пр. Будівельників в м. Енергодар, здійснила продаж алкогольного напою, а саме пляшку GARAGE HARDCORE неповнолітньому 2007 р.н., під час продажу продавчиня паспорт не запитала.

Відносно продавця, поліцейським складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 156 Кодексу України про адміністративне правопорушення (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами). Матеріали будуть направлені до адміністративної комісії для прийняття рішення.