СМСЧ вітає з днем народження заслужену лікарку, яка пропрацювала у нашій лікарні понад 20 років

Виконуючий обов’язки директора СМСЧ Святослав Струс привітав заслуженого лікаря нашої лікарні шановну Ніну Тихомирову з днем народження. Вітаючи ветерана, також вручив їй подяку від КНП «СМСЧ» — за багаторічну сумлінну працю на благо жителів Енергодара, за високий професіоналізм і вірність професії та за великий вклад у розвиток СМСЧ та допомогу пацієнтам.

Ніна Іванівна Тихомирова працювала вірою і правдою в Енергодарській СМСЧ з 1978 року протягом двадцяти років. Саме у неї виникла ідея відкриття гемодіалізного відділенння в Енергодарі на базі нашої лікарні. Для цього вона зробила здавалося б неможливе. Врешті-решт відділення три роки тому розпочало роботу саме в Енергодарі.

В день відкриття відділення біля входу красувалась пам’ятна табличка: «Гемодіалізне відділення створено за активної участі Ніни Іванівни Тихомирової, керівника благодійної організації «Віра у життя». Завдяки її наполегливій та невтомній праці сотні людей отримали шанс на життя.

Історія про те, як вона активно добивалась та домоглась відкриття сучасного гемодіалізного відділення безпосередньо в Енергодарській СМСЧ заслуговує на окрему історію.

З днем народження, шановно Ніно Іванівно. Бажаємо доброго здоров’я та міцного духу, успіхів, радості та щастя.

Щиро дякуємо за вашу самовіддану працю та професіоналізм!