Водійка, яка насмерть збила двох людей на Херсонщині, у справі проходить як свідок

«Новий день» отримав від поліції уточнення щодо резонансної ДТП біля с. Каїри, в якому минулої п’ятниці загинули двоє людей. За даними відділу комунікації ГУНП, 31-річна водійка автомобіля «Хюндай», яка збила мотоцил з чоловіком і жінкою, у кримінальному провадженні як підозрювана не проходить. Жінка наразі має статус свідка. Слідчі дії за її участі ще не проводилися, через заборону лікаря.  Водійка перебуває на стаціонарному лікуванні. Про характер травм не повідомляється. Нагадаємо, в офіційній інформації за фактом ДТП, яка з’явилася 24 липня, про тілесні ушкодження кермувальниці позашляховика не йшлося. Оскільки слідчі дії з водійкою ще не починалися, питання про обрання запобіжного заходу не постає.

— Згідно чинного КПК України обрання запобіжного заходу можливе тільки після повідомлення особі про підозру, на підставі доказів зібраних в ході досудового розслідування, — повідомили у відділі комунікації ГУНП.

Щодо зразків крові на наявність алкоголю – їх у водійки відібрали одразу після госпіталізації. Посвідчення водія на місці ДТП в жінки не виявлено. Аби з’ясувати, чи таке видавалося, поліція відправила запит до Територіального сервісного центру. Швидкість обох транспортних засобів (і позашляховика, і мотоцикла) мають встановити в ході слідчих дій. Водій байка «Хонда»  рухався в напрямку Каховки з Горностаївки головною смугою, водій «Хюндай» виїжджала на трасу з польової дороги і не пропустила мотоцикл.

-В рамках кримінального провадження призначено судово-медичні, автотехнічні та транспортно-трасологічну експертизи, на даний момент їх виконання триває. Свідки даної дорожньо-транспортної події встановлені, також тривають слідчо(розшукові дії) з метою встановлення додаткових свідків та очевидців події, — також повідомили у поліції.

Нагадаємо, жінка, яка перебувала за кермом позашляховика, наближена до одного із суддів Херсонської області. У родинних зв’язках з вершителем закону перебуває її чоловік.

«Новому дню» вдалося відшукати друзів загиблих. Та поїздка стала фатальною для 38-річної Ірини із с. Кам’янка-Дніпровська та 47-річного Сергія з Енергодара (Запорізька область).

Відомо, що вони зустрічалися і поїхали на фестиваль «Тачанка» до Каховки. Сергій був байкер із досвідом, Ірина мотоциклами не захоплювалася. Жінка сама виховувала 16-річного сина. Хлопець навчається в училищі. Як розповіла подруга загиблої, після ДТП Ірина прожила близько 2-х годин. За словами жінки, «швидка» з Каховки їхала довго. Потерпіла, яка була притомна, попросила когось поряд, щоб подзвонили її сестрі, а маму не турбували… Сьогодні Ірину поховали в рідному селищі. На похорон прийшли дуже багато людей. Невеличкий населений пункт шокований трагедією

Марина САВЧЕНКО.

Джерело: newday.kherson.ua

.