Рятувальники нагадують громадянам правила безпеки у екосистемах

30  липня співробітники Василівського районного управління Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну серед мешканців міста Енергодар.

Зокрема, рятувальники звернули увагу людей на важливості дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку в природних екосистемах. Нагадали мешканцям та гостям міста, що в лісі не можна кидати непогашені недопалки або сірники, підпалювати траву чи сміття, оскільки це може стати причиною пожежі.

Фахівці ДСНС нагадали, що розпалювати вогнище можна лише в спеціально відведених для цього місцях та наголосили, що виконання простих дій допоможе запобігти пожежам в лісопаркових зонах, що часто виникають в спекотну пору року.

Наостанок, щоб люди змогли краще запам’ятати правила безпеки, рятувальники вручили тематичні пам’ятки застережливого характеру.

Рятувальники звертаються до громадян з проханням бути пильними та обережними, у зв’язку з високою пожежною небезпекою. Пам’ятайте, пожежу легшее попередити ніж загасити!