СЬОГОДНІ ПЕРСОНАЛ КНП «СМСЧ» ОТРИМАЄ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ ЗА ЛИПЕНЬ

Вчора, 16 серпня, після проходження всіх необхідних процедур, з міського бюджету була повністю профінансована та розподілена кредиторська заборгованість КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» в сумі 4,2 мільйони гривень, яка утворилася станом на 1 серпня 2021 року. Таким чином, сьогодні персонал КНП «СМСЧ» отримає заробітну плату за липень, матеріальну допомогу на оздоровлення та відпускні за червень та липень поточного року в повному обсязі. Тепер справа тільки за Державною казначейською службою. Кошти до кінця робочого дня мають зайти на особисті банківські рахунки працівників.
Крім того, було виділено кошти в сумі 3 млн 365 тис. гривень для часткової виплати заробітної плати за серпень. У межах цієї суми адміністрацією медико-санітарної частини зараз готується наказ на преміювання медиків, переважна більшість яких – лікарі, за особливі досягнення в реєстрації та внесенні нових пролікованих випадків до електронної медичної системи.
Такий крок направлений на стимулювання медичного персоналу до максимально ефективної роботи в нових умовах медичної реформи.
Також в межах зазначеної суми не пізніше 20 серпня персоналу СМСЧ буде виплачено аванс за серпень. Його буде профінансовано в обсязі 40 відсотків від посадового окладу.