ЕНЕРГОДАРЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня в Енергодарі, біля пам’ятного знаку «Герої нашого часу», відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України.
   У заході взяли участь міський голова Дмитро Орлов, т. в.о. генерального директора ВП «Запорізька АЕС» Дмитро Вербицький, менеджер зі взаємодії з органами місцевої влади ДТЕК Запорізька ТЕС Дмитро Дрозд, учасники АТО/ООС, військовслужбовці військових частин 3033 та 3042 Національної гвардії України, волонтери та представники громадських організацій, депутати міської ради та члени виконкому, виховацні Школи джур, жителі міста.
  У своєму зверненні міський голова подякував захисникам, а також наголосив на важливості збереження пам’яті про героїв, які віддали свої життя за незалежність України.
  Своїми спогадами про участь в Антитерористичній операції поділився один з перших добровольців Енергодара, учасник бойових дій Андрій Васильчук.
 Зі словами подяки всім, хто своєю діяльністю та небайдужістю робить внесок у справу допомоги захисникам, до присутніх звернувся представник громадської організації «Об’єднання учасників АТО та волонтерів «Передова», голова волонтерської групи «Енергодарські павучки» Андрій Перепілка.
   О 10.00 учасники заходу приєдналися до загальноукраїнської хвилини мовчання в пам’ять про воїнів, які віддали життя за совбоду та незалежність України.
  По завершенню мітингу всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.

One thought on “ЕНЕРГОДАРЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

  • 30.08.2021 в 16:14
    Permalink

    А кого и от кого они защищали, я вот что-то седьмой год понять не могу? Вооруженных захватчиков власти от неугодного электората, я так понимаю?

Обсуждение закрыто.