ПЕРША ЕНЕРГОДАРСЬКА ШКОЛА ВІДСВЯТКУВАЛА 50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

10 вересня, Енергодарський навчально-виховний комплекс №1 святкує 50-річний ювілей. Саме в цей день півсторіччя тому перша в нашому місті школа гостинно відчинила двері для 1496 школярів. І саме з цього навчального закладу розпочалася історія становлення та розвитку системи освіти в Енергодарі.
Засновниками й «батьками» школи були Іван Тихонович Вілюнов, який згодом став її першим директором, та Віктор Харлампович Помазан. Їх імена, як і імена інших колег, назавжди закарбовані в історії нашого міста та теплом й повагою відгукуються в серцях учнів.
Побудували навчальний заклад дуже швидко – менш ніж за півроку. І в цьому велика заслуга як будівельників на чолі з Ремом Германовичем Хенохом, так і педагогічного колективу, що формувався паралельно та активно займався оснащенням закладу. Батьків, які мріяли, що вже на початку нового навчального року їх діти прийдуть в новенькі класи.
За минулі 50 років перша школа  може похизуватися своїми медалістами: понад 100 золотих та понад 80 срібних. А кількість її випускників вже давно сягнула багатотисячної позначки і тільки продовжує зростати. Вже відбулася зміна поколінь. Приходять нові учні, нові вчителі. Та навчальний заклад й надалі ретельно зберігає  свої кращі традиції.
– Приємно і радісно бути присутнім на такому поважному ювілеї й розділити з вами це свято, – сказав в своєму вітальному слові міський голова Дмитро Орлов. – Пишаюся вашими успіхами. Вражений вашими талановитими випускниками та такими ж талановитими учнями, які здобувають тут знання сьогодні.  Бажаю школі подальшого процвітання, нових звершень. Колективу – міцного здоров’я, життєвої енергії, професійної наснаги, гордості за результати власної праці та за своїх вихованців. Учням хочу побажати, аби вони завжди тільки з вдячністю та повагою згадували імена своїх вчителів. Впевнений, що попереду у школи  ще багато радісних подій та гідних приводів для гордості!
Цього дня привітання прозвучали також від т.в.о. генерального директора Запорізької АЕС Дмитра Вербицького, голови профспілкового комітету Запорізької АЕС Івана Здравчева, в.о. директора ДТЕК Запорізька ТЕС Максима Шевцова, голови профспілкового комітету ДТЕК Запорізька ТЕС Олександра Кузьміна, в.о. начальника управління освіти Олени Ржевської. Щирими та чуйними були вітання директорів школи, які керували закладом в різні роки: Івана Вілюнова, Тетяни Плахотної, Тетяни Крамаренко.
З нагоди ювілейної дати представники колективу, які працюють тут зараз, були відзначені нагородами різного рівня, а також пам’ятними й коштовними подарунками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *