З ПОНЕДІЛКА ЩЕ ДВІ ШКОЛИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ЗВИЧНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ

Станом на 24 вересня загальна кількість вакцинованих  освітян становить 76 %. В закладах загальної середньої освіти всього вакциновано 77,9% працівників.

Наразі в повному обсязі (офлайн) в Енергодарі працюють ЕНВК №1, ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», ЕНВК №6, ЕНВК № 9, ЕБЛ, ЕЗОШ № 2.  Сьогодні досягли 80% вакцинації працівники ЕНВК № 5 та ЕЗОШ №4. Тож  з понеділка, 27 вересня, ці навчальні заклади  також повертаються до звичайного режиму навчання.

А от рівень вакцинації в ЕБГ «Гармонія» складає 75,5%, в  ЕЗОШ № 7 — 72%. Тому в цих освітніх закладах офлайн-навчання поки що передбачено тільки для учнів 1-4 класів.

Що стосується музичної та художньої дитячих шкіл, то відсоток  щеплених працівників там становить, відповідно, 50 % та 59 %. Тобто, працювати вони не зможуть.

Стовідсотково вакциновані працівники художньої виставкової зали.  У бібліотечній мережі  міста 57 % щеплених працівників, у Міському палаці культури – 78,9 %.

Не виключаємо, що ситуація зміниться за вихідні, адже в суботу в освітян та працівників сфери культури також буде можливість зробити щеплення.