З 4 ЖОВТНЯ У КНП «МЦПМСД» ВВОДЯТЬСЯ ЗМІНИ В ОБСЛУГОВУВАННІ ПАЦІЄНТІВ

У зв’язку з різким збільшенням випадків на COVID-19 та ГРЗ у КНП «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з 4 жовтня вводяться зміни в обслуговуванні пацієнтів.
З понеділка прийом хворих з ознаками гострого респіраторного захворювання в будні дні, окрім вівторка, буде проводитись сімейними лікарями в години прийому за графіком.
Щовівторка вводиться день прийому пацієнтів без ознак ГРЗ в години прийому лікарів згідно графіку. Прийом пацієнтів з ознаками ГРЗ буде проводитись в чергових кабінетах з 08-00 до 20-00.
У всі інші будні дні (окрім вівторка) дорослих пацієнтів без ознак ГРЗ консультує лікар в черговому кабінеті.
Довідки, рецепти та інші медичні документи виписуються лікарем, який надає первинну медичну допомогу, при звернені засобами зв’язку.
Профілактичні щеплення проти коронавірусної хвороби проводяться щовівторка в каб. №401, в інші будні дні в каб. №105 згідно з графіком. У вихідні та святкові дні вакцинація проводиться без змін з 08-00 до 12.00.
Інші види профілактичних щеплень будуть проводитись в каб. №101 з понеділка по п’ятницю (окрім вівторка).
Проведення планових ін’єкцій в процедурному кабінеті заборонено, окрім пацієнтів, які отримали профілактичні щеплення проти COVID-19.