З 7 ЖОВТНЯ В ЕНЕРГОДАРІ ДІЄ «ПОМАРАНЧЕВИЙ» РІВЕНЬ…

Сьогодні у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19.

Присутні заслухали інформацію керівників медичних закладів щодо рівня захворюваності на COVID-19 серед енергодарців та епідеміологічної ситуації у місті. В Енергодарі продовжує швидко зростати кількість випадків захворювання на коронавірус. За останні сім днів виявлено 301 новий випадок захворювання. На сьогодні в Енергодарі від COVID-19 лікується 473 особи, з них 15 – госпіталізовані.

Представники Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС доповіли про роботу містоутворюючих підприємств в умовах карантину. На сьогодні хворіють на COVID 148 працівників ЗАЕС та 5 працівників ТЕС. Рівень вакцинації на тепловій електростанції складає 22.3%, а на АЕС вакциновано 2507 працівників.

Рішенням регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 06.10.2021 №27 з 07.10.2021 на території Енергодара встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Вступають в дію обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня (п.п. 22, 3  постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 зі змінами).

Крім цього, на період дії «помаранчевого» рівня епіднебезпеки на території міста вводяться додаткові обмежувальні заходи, зокрема:

— заборона проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів дозволяється без глядачів і за умови дотримання учасниками відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та відвідувачів (крім осіб, які не досягли 18 років), та організаторів заходу (співробітників закладу) одного з перелічених документів:

— негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);

— документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

— документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.

Всі заклади освіти в Енергодарі продовжать працювати в тому форматі, в якому вони працюють зараз.