ЦНАП відновив свою роботу…

 З 18 жовтня в Енергодарському відділі надання адміністративних послуг відновлено прийом документів щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в тому числі реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Державний реєстратор здійснює прийом документів за адресою: ЦНАП, просп. Будівельників, буд. 22. З графіком роботи та іншою інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Енергодарської міської ради.
Також звертаємо увагу юридичних осіб, що у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» продовжено термін подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичними особами до 11 липня 2022 року. 
Нагадаємо, що відповідно до законодавства, юридичні особи (окрім політичних партій, профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, ОСББ, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ та організацій) мають зазначити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань інформацію про свого кінцевого бенефіціарного власника. Здійснити це необхідно шляхом подання до державного реєстратора наступного пакету документів:
— заява щодо державної реєстрації юридичної особи, крім громадських формувань та органів влади (форма 2) або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи-громадського формування (форма 4);
  — структура власності (зразки);
— нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи для фізичної особи-нерезидента або для резидента, якщо його документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру;
  — витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента в країні її місцезнаходження, — у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа-нерезидент.
Також зазначаємо, що для уникнення колапсу, юридичним особам не слід зволікати та чекати останній тиждень терміну подачі документів. Велике прохання подавати документи своєчасно.