Лікар СМСЧ Бурлака В.Д. просить міського голову повернути Бредихіна А.В.

До редакції «Energodar News» надійшла заява від лікаря ультразвукової діагностики приймально-діагностичного відділення Бурлаки Володимира Дмитровича. Редакція публікує заяву без жодних змін.

Я, Бурлака Володимир Дмитрович, сподіваюсь, що через ЗМІ зможу звернути увагу на цю проблему. Я звернувся із заявою на міського голову Дмитра Орлова з наступним змістом:

В зв’язку з моїм відстороненням від роботи за наказом в.о.директора КНП «СМСЧ» Віктора Шелаева мене було переміщено в кабінет 65 на третьому поверсі дорослої поліклініки де я маю перебувати на робочому місці до 19.11.2021 року.
Доповідаю Вам про наступне:

— умови перебування в даному приміщенні не відповідають санітарно — гігієнічним нормам;
— температура повітря в приміщенні складає не більше 18 градусів, що на 4 градуси менше ніж мінімальний рівень температури встановлений Д.Б.В.Н. 2.2-15:2019 ( будинки і споруди закладів охорони здоров’я);
— опалення відсутнє;
— вікна не утепленні;
— відсутній стілець на робочому місці;
— приміщення не прибране, підлога брудна, всюди пилюка.

Звертаю Вашу увагу, що я являюсь хворим кількох хронічних хвороб:
— діабет 2-го типу;
— гіпертонічна хвороба;
— також перехворів на тяжку форму КОВІД на протязі 118 днів в 2021 році. Все це вимагає витрачання значних коштів на придбання ліків. Моя заробітна плата у вересні 2021 року склала 4 тисячі 800 гривень, при цьому мінімальна заробітна плата в Україні за Законом складає 6 тисяч гривен.

Я працюю лікарем УЗД в приймально-діагностичному відділенні, де за штатним розписом передбачено 4,5 ставки лікаря УЗД. Я працюю один, 3,5 ставки вакантні. Через це я вимушений працювати з 7 ранку до 7 вечору 7 днів на тиждень. Маю 28 років стажу ультразвукової діагностики.

13 жовтня 2021 року отримав на карту 2310 гривень авансу. Чи можливо вижити на ці гроші? Мені, хворій людині, яка працює практично цілодобово???

До призначення Шелаєва в.о. директора КНП «СМСЧ» такого неподобства не було. Попередній керівник А.В. Бредихін при таких же тяжких фінансових умовах по-людськи підходив до питання щодо оплати праці, дуже ефективно та професійно використовуючи механізми преміювання.

У зв’язку вище викладеним прошу Вас:

— зобов’язати в.о. директора Шелаєва В.І. вжити заходів щодо негайного поліпшення умов мого перебування на робочому місці в каб. 65 дорослої поліклініки;

— зобов’язати в.о. директора Шелаева В.І. вжити заходів щодо виплати достойної винагороди за працю, не нижче рівня мінімальної заробітної плати по Україні;

— повернути на посаду керівника КНП «СМСЧ» Бредихіна А.В.

2 thoughts on “Лікар СМСЧ Бурлака В.Д. просить міського голову повернути Бредихіна А.В.

  • 26.10.2021 в 06:10
    Permalink

    До реформировались!!!! Всем медикам по самокату и леденец 🍭!!!!

  • 26.10.2021 в 07:29
    Permalink

    Да всё это интересно, активистка-депутат Джунь Маша, выклянчила должность, и всё притихла. Теперь в смсч всё хорошо

Обсуждение закрыто.