КАНІКУЛИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВИРІШЕНО ПОДОВЖИТИ ДО 7 ЛИСТОПАДА

 У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в Енергодарі у закладах освіти та культури міста постійно проводиться моніторинг рівня захворюваності на COVID-19 серед вихованців та працівників.
На сьогоднішній день лікуються від коронавірусу 97 учнів та 11 працівників загальноосвітніх навчальних закладів. У ДНЗ хворіють 15 вихованців та 19 працівників. Також підтверджено діагноз одному працівнику Дитячої музичної школи. На карантин закрито 2 шкільних класи та 4 групи у дитсадках.
Активно триває вакцинальна кампанія. На сьогодні найвищий рівень вакцинації – серед працівників навчальних закладів: 90% освітян вже отримали принаймні першу дозу вакцини. Зокрема, у школах вакциновано 88,4% працівників (з них двома дозами – 71%), у ДНЗ — 91% (двома дозами – 69%), у позашкільних закладах – 91,3%, в управлінні освіти – 97%.  28 працівників шкіл (3% від загальної кількості) та 17 працівників ДНЗ (2% від загальної кількості) мають медичні довідки про відтермінування вакцинації за медичними показниками.
На 100% вакциновані трудові колективи художнього виставкового залу та відділу культури. На 93% — МПК «Сучасник», на 70% (із перехворівшими) – дитячі музична та художні школи. У бібліотеках міста щеплено 71% співробітників.
У спортивних закладах також проводиться щеплення працівників. У спортивно-оздоровчому комплексі ВП ЗАЕС вакциновано двома дозами 44 працівника з 48. Трьом особам підтверджено COVID-19. Одній людині надано довідку про медичний відвід від щеплення.
У плавальному басейні двома дозами вакциновано 29 співробітників з 69, 27 отримали першу дозу. Хворіють на коронавірус 4 особи.
На водно-спортивній базі пройшли повний курс вакцинації 12 осіб з 36. 6 осіб отримали першу дозу. Дві особи лікуються від COVID-19. На п’ятницю, 29 жовтня, заплановано черговий етап щеплення.
У ДЮСШ з боксу ім. В. Р. Манзулі 16 працівників з 18 отримали дві дози вакцини.
З 1 листопада відвідувачів прийматимуть чотири бібліотеки-філії, в яких працюватимуть вакциновані працівники. Слід зазначити, що обов’язковою вимогою при відвідуванні бібліотек та виставкового залу (окрім дітей та підлітків до 18 років) є наявність сертифіката про проведену вакцинацію, довідки про щеплення однією дозою вакцини або негативний тест на COVID-19.
Відповідно до рішень педагогічних рад рішення осінні канікули будуть продовжені. Для учнів 1-11 класів всіх загальноосвітніх закладів міста канікули триватимуть з 30 жовтня до 7 листопада.
Нагадаємо, що до початку канікул — 30 жовтня — учні 5-11 класів навчаються дистанційно. Для учнів молодшої ланки (1-4 класи) освітній процес триває у звичному режимі.