У мережі повідомили дуже важливу інформацію, яка стосується всіх водіїв в Україні. Стало відомо, що з 1 листопада працюватимуть нові правила дорожнього руху.

Відомо, що вже з наступного місяця на території України набудуть чинності нові правила дорожнього руху.

Варто відзначити, що з наступного місяця водії будуть змушені їздити з включеними фарами навіть в денний час доби. У зв’язку з цим будуть застосовані нові правила для їзди на території України.

Однією з найважливіших змін є обмеження швидкості за межами населених пунктів. Всім українським водіям доведеться акцентувати свою увагу на ширину дорожніх розміток.

Крім цього, є чимало нововведень для любителів їздити на велосипедах. Тепер є нове визначення для велосипедної доріжки і з’явиться таке поняття, як Велосипедна смуга і велосипедний проїзд. У цих змінах будуть вказуватися права та обов’язки для велосипедистів.

Також, у нових правилах йдеться про зміни щодо понять державних доріг. Раніше працювало три типи: міжнародні, національні та регіональні. Тепер буде введений і четвертий новий тип – територіальний.

Потрібно повідомити, що всі українці, які не знають нових правил, не будуть звільнені від відповідальності. Всі водія повинні приготується до цих досить важливих змін, щоб не порушувати нові правила огрядного руху.

Джерело: uamotors.com.ua