В Енергодарі відбулися тактико-спеціальні навчання

26 жовтня в Енергодарі під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС області з реагування на надзвичайні ситуації Миколи Заіки пройшли тактико-спеціальні навчання особового складу 1 Державного пожежно-рятувального загону.

Відповідно до тактичного задуму у результаті землетрусу з епіцентром в акваторії Каховського водосховища, відбулося руйнування будівельних конструкцій резервної дизельної електростанції на ВП ЗАЕС та загоряння кабельної продукції на площі 16 кв.м. У зоні небезпеки опинилися співробітники об’єкту.

Метою навчань було відпрацювати алгоритм оперативного реагування на надзвичайну геологічну ситуацію, удосконалити навички проведення пошуково-рятувальних робіт, ліквідацію пожежі, взаємодію підрозділів ДСНС та співробітників об’єкту.

Тактико-спеціальні навчання, тренування та практичні заняття з населенням займають важливе місце у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Окрім того, що такі заходи допомагають вогнеборцям удосконалювати власну професійну майстерність, також дозволяють відпрацювати спільні дії разом з іншими екстреними службами та працівниками об’єктів в умовах екстреної ситуації.