НА КП «ТЕПЛОВОДОКАНАЛ» ПРИДБАНО НОВУ АСЕНІЗАТОРСЬКУ МАШИНУ

Для роботи КП «Тепловодоканал» придбано нову спеціалізовану техніку – асенізаторську вакуумну машину. Автомобіль моделі КО-503В-12 призначений для всесезонного оперативного усунення складних аварійних засмічень та профілактичного прочищення каналізаційних мереж.
  Автомобіль новий, 2021 року випуску. Складається з цистерни ємністю 9 м3, вакуумного насоса з приводом, сигнально-запобіжного пристрою, приймального лючка зі всмоктуючим шлангом, кранів керування з трубопроводом та додаткового електроустаткування. Заповнення цистерни здійснюється під дією вакууму, що створюється вакуумним насосом, спорожнення цистерни — самопливом або тиском повітря від вакуумного насосу.
Цього тижня автомобіль було доставлено в Енергодар. Спеціалістами «ТВК» вже проведено перевірку та випробування техніки. Вартість машини – 2,2 млн грн. Придбано її за кошти еко-фонду – у рамках міської програми охорони довкілля та зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров’я населення на 2021-2023 роки.
Нова техніка дозволить комунальникам у найкоротші терміни усувати наслідки аварійних ситуацій на інженерний мережах та якісно виконувати  ремонт каналізаційного обладнання.