В ЕНЕРГОДАРІ ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ ЗІ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ВУЛИЧНИХ ТВАРИН

У місті тривають заходи, направлені на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. Нагадаємо, що в Енергодарі діє Програма гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин на 2020-2022 роки, якою передбачено вакцинацію від сказу, стерилізацію, вакцинацію, дегельмінтизацію та обов’язкове чіпування тварин. Ці роботи виконують фахівці громадської організації «ЗооКонтроль». Всього планується стерилізувати 166 собак.
  Метод ВСВВ (вилов-стерилізація-вакцинація-випуск) – це основний гуманний спосіб регулювання чисельності тварин, який відповідає нормам чинного законодавства і всім конвенціям щодо захисту тварин.
  Станом на 9 листопада вже прооперовано 58 собак. Ще 20 чекають своєї черги у спеціалізованих клітках. Стерилізація проходить на території КП «ЦД «Промінь» у мобільному пункті ветеринарної медицини. Після зазначених маніпуляцій тварин чіпують та реєструють у загальні базі даних. По завершенню трьох дібб, у разі, якщо немає ускладнень, тварин повертають у звичне для них середовище.
 Слід зазначити, що відповідно до вищезазначеної Програми у місті ведеться робота щодо створення притулку для утримання безпритульних тварин, мета якого – утримання хворих та старих тварин, тварин-інвалідів та агресивних тварин за показанням спеціаліста-ветеринара.