Чому радіатори холодні: розповідає керуюча компанія «Місто для людей Енергодар»

У 58 житлових будинків, які знаходяться в обслуговуванні компанії «Місто для людей Енергодар», запустили теплоносій. Але в окремих випадках, мешканці звертаються до компанії з проблемою відсутності опалення в їх квартирах. Відсутність тепла в радіаторах може бути причиною збою подачі теплоносія, про це нам розповіли в компанії. Наприклад, нещодавно така ситуація склалась з мешканцями будинків за адресами: вул. Молодіжна, 27/1 та 27/2. Відповідно керуюча компанія звернулась до КП «Тепловодоканал» для вирішення цієї проблеми.

Щодня на гарячу лінію «Місто для людей Енергодар» надходить до 100 заявок від мешканців, які скаржаться на відсутність теплоносія в батареях. Аварійна бригада оперативно реагує та виїздить на виклики клієнтів й виконує роботи по розповітрюванню системи.

Енергодарівці, у яких виникають проблеми з теплом по окремим кімнатам і стоякам, можуть звертатися цілодобово на гарячу лінію компанії “Місто для людей” в Енергодарі за номером: 067-400-90-20.

В компанії підкреслюють, що заборгованості на будинках перешкоджають виконанню ремонтних робіт і значно ускладнили підготовку до опалювального сезону. Поточні ремонтні роботи здійснюються за рахунок накопичень за однойменною статтею тарифу, що формується за рахунок оплат мешканців всього будинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *