У ВИКОНКОМІ ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТТЯ В ЕНЕРГОДАРІ СЕРВІСУ ПРОКАТУ ВЕЛОСИПЕДІВ ТА ЕЛЕКТРОСАМОКАТІВ

 16 листопада у виконавчому комітеті, за участю міського голови Дмитра Орлова, відбулося засідання робочої групи з опрацювання питання створення сервісу оренди велосипедів у місті Енергодарі. До складу групи увійшли представники виконавчих органів, комунальних служб, поліції та громадських організацій.
Послуга прокату електросамокатів та велосипедів користується популярністю в багатьох містах України. Вона має чимало переваг: зручність, швидкість, екологічність, легкість у використанні. З пропозицією створити в Енергодарі такий сервіс до виконкому звернувся приватний підприємець. Він презентував увазі присутніх свою ідею, яка передбачає облаштування точок прокату електросамокатів, станцій їх живлення та паркувальних майданчиків. Функціонування вказаного сервісу буде забезпечено за допомогою мобільного додатку, який містить інструкцію використання прокатного транспорту. Послугою зможуть користуватися тільки повнолітні особи. Припаркувати самокат після завершення поїздки можна буде в безпечних місцях, вказаних на карті в додатку або на спеціальних стоянках сервісу.
За результатами засідання вирішено спільно з комунальними службами та поліцією опрацювати пропозиції щодо визначення можливих зон розташування станцій прокату та паркувальних майданчиків, доцільність облаштування локацій камерами відеоспостереження тощо. Після узгодження всіх організаційних та технічних питань пропозиції буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради для подальшого прийняття рішення.