У ПОДВІР’Ї ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, 18 ЗАМІНЯТЬ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ ТА ПОКЛАДУТЬ ПЛИТКУ У РАМКАХ ПРОЄКТУ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Біля будинку №18 на Воїнів-Інтернаціоналістів тривають роботи із заміни внутрішньоквартального дорожнього полотна та облаштування тротуарної плитки. Ці заходи реалізуються у рамках великого проєкту-переможця Громадського бюджету 2020 року «Дорога наших мрій».
ОСББ «18 Воїнів» — одне з найактивніших та успішних в Енергодарі. Силами ініціативних мешканців біля будинку облаштовано сучасний дитячий майданчик, автомобільну парковку, замінено застарілі комунікації, встановлено камери відеоспостереження, проведено заміну освітлення на LED-лампи. Цього року встановлено додаткові ліхтарі, придбано нові сміттєві контейнери, висаджено зелені насадження, замінено міжповерхові вікна у під’їздах.
  Прибудинковою дорогою та тротуаром біля будинку №18 користуються  чимало мешканців міста, адже поруч розташовані дитсадок №15 та гімназія №5. Тривалий час тротуар на цій території перебував у незадовільному стані та потребував ремонту. Крім того, незручності створювало заповнення ділянок біля будинку водою та утворення великих калюж після дощу. Тому мешканці об’єдналися та підготували проєкт, реалізація якого дозволить створити не тільки естетичний вигляд подвір’я, але й безпечні зручні умови для пішоходів та водіїв. Зокрема, проєктом передбачено розширення проїжджої частини, заміна дорожнього полотна та бордюрів, облаштування паркувальних карманів, укладання тротуарної плитки.
  6 грудня виконувач обов’язків міського голови Володимир Тимошенко у супроводі директора КП «ЦД «Промінь» Олега Коваля та депутата міської ради Максима Пусєва, який брав активну участь у підготовці та реалізації проекту, провів виїзний огляд стану виконання робіт. Наразі працівники підрядної організації виконують дорожні роботи, тому проїзд через двір тимчасово перекритий. Реалізацію проєкту планується завершити вже до кінця грудня.