Конфлікт мешканців будинку з головою ОСББ (Відео)

9 грудня, в Енергодарі стався конфлікт мешканців будинку з головою ОСББ Петром Бейнером. За інформацією від мешканців цього будинку,  нам стало відомо, що в першому під’їзді, біля однієї із квартир, Петро без відома мешканців, почав встановлювати шафи від НОВОЇ ПОШТИ. На зауваження, він не реагував, і тільки коли жінка першого поверху стала біля стіни, то він почав її ображати та відштовхувати. На що та, подзвонила своєму синові, та поскаржилася на нього. Внаслідок чого сталася бійка. На місце події прибула національна поліція. Написані відповідні заяви.

2 thoughts on “Конфлікт мешканців будинку з головою ОСББ (Відео)

 • 10.12.2021 в 13:16
  Permalink

  Та що тут не зрозуміло: івріт Бернер, самостійно заключив договір на встановлення ящиків Нової пошти, за що і отримав хабаря! Але договір не узгодив з громадою будинку, бо хабар на одного!
  От і конфлікт інтересів: івріт думеє покататися на посаді, набрати хабарів на договорах, набрати боргів у банках, у міської влади на ремонт будівлі, назбирати грошей з жильців будинку, тіпа, на оновлення труд та електричних проводів та інше, та покласти не свій рахунок і жити вдоволь, а коли про цей вивірт узнає громада, то просто івріт збіжить з грошима і його шукати ніхто не буде, бо напруга у державі нервова!

 • 10.12.2021 в 20:50
  Permalink

  В этом ролике мы слышим мнение только одной стороны конфликта. Что было на самом деле эта сторона, вряд ли расскажет. Конечно, они будут рассказывать так, как им выгодно.
  Мужчина рассказывает, что он выбежал с битой и ударил ею человека в состоянии аффекта. Но при этом добавил, что на даный момент ничуть об этом не жалеет. Это уже не аффект, а осознанное нанесение телесных повреждений.
  То есть, бегать с битой и бить людей- это в порядке для него? Стоит задуматься, можно ли доверять словам этого человека.
  К тому же, в ролике мы не услышали других жильцов дома. Если всё так плохо, тогда почему они ничего не сказали?

Обсуждение закрыто.