З 11 ГРУДНЯ ЦЕНТР МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ПРАЦЮВАТИМЕ ЗА СТАРОЮ АДРЕСОЮ – У БУДІВЛІ «ДИТЯЧОЇ» ПОЛІКЛІНІКИ

9 грудня у виконавчому комітеті відбулася чергова робоча нарада з керівниками медичних закладів.
Рівень захворюваності на COVID-19 серед енергодарців поступово йде на спад. За минулий тиждень виявлено 73 нових випадки хвороби (за минулий період – 88). Померло від ускладнень хвороби 4 особи (минулого тижня – 7). Госпіталізовано 14 пацієнтів з підтвердженим діагнозом та 6 – з підозрою.
  Помітно зросла кількість захворювань на ГРВІ серед дітей: за 2 тижні виявлено 130 нових випадків.
Завантаженість ліжок у відділеннях, де лікуються пацієнти з COVID або з підозрою на нього, становить 47,3% від загальної кількості. Всього на сьогодні хворіють на COVID 1163 енергодарця, з них 28 – лікуються стаціонарно.
 За даними Запорізького обласного лабораторного центру, на ВП «Запорізька АЕС» на сьогодні провакциновано першою дозою 88% працівників, другою дозою – 52%. Всього в Енергодарі провакциновано першою дозою 51,4% мешканців, повністю імунізовані – 42,5%.
У зв’язку з підготовкою міста до новорічних свят з 11 грудня центр масової вакцинації громадян буде передислоковано з фойє МПК «Сучасник» до приміщення, в якому він знаходився раніше, а саме – будівля ЦПМСД, перший поверх дитячого відділення (просп. Будівельників, 33, вхід з боку вул. Лісової). Графік роботи центру: в будні дні — з 10.00 до 17.00, у вихідні та святкові дні — з 09.00 до 13.00. Телефон для довідок: 050-436-23-49.
У ході засідання перший заступник міського голови Іван Самойдюк наголосив на важливості об’єднання зусиль обох ланок медицини для підвищення стандартів якості надання медичних послуг населенню. Крім того, акцентовано увагу на питанні медичного обслуговування мешканців громад Благовіщенки та Іванівки, де функціонують амбулаторії сімейної медицини, підпорядковані Енергодарському ЦПМСД.