З 6 грудня по 12 грудня надійшло 661 заяви і повідомлення про кримінальні події, адміністративні правопорушення.

В період часу з 6 грудня по 12 грудня до Василівського районного управління поліції та його структурних підрозділів надійшло 661 заяви і повідомлення про кримінальні події, адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень, 76 відносяться до категорії кримінальних злочинів.
Поліцейськими Василівського РУП відносно 430 осіб складено адміністративні протоколи. З них 23 — відносно водіїв, які порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керували транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів.
За минулий тиждень, за результатом відпрацювання викликів, пов’заних з домашнім насильством, 8 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП та 24 правопорушників за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб) КУпАП, а також 3 осіб притягнуто за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.
Крім того, правоохоронці не тільки здійснювали реагування на заяви та повідомлення про правопорушення, але й проводили превентивну роботу по збереженню громадського порядку і запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території області.
За сім днів працівники поліції виявили 95 порушень карантинних обмежень. За результатами реагування склали 5 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст. 44-3 КУпАП) та винесли 90 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст. 44-3 КУпАП).